Про компанію AudioBeat

Щоб зрушити всі свої сили, компанія має поставити собі дуже амбіційну мету, здатну надихнути. Так і сталося з нами – компанією «АвтоАудіоЦентр» у Харкові. Ми вирішили створити торгівельну марку, яка у доступному ціновому сегменті дасть можливість любителям гарної – якісної та гучної – музики відчути від неї емоції.

Ціна: За більш ніж 10 років роботи з аудіотехнікою для автомобілів у співробітників компанії зібрався величезний досвід інженерної ідеології, розуміння ринку України, спілкування із широким штатом установників та кінцевих клієнтів. Усі ці знання наштовхнули на думку створити щось нове.

Поява власного бренду – нова сторінка у CAR-Audio України. Без перепродажу чужої аудіотехніки та переплати за ім’я вдалося знизити кінцеву вартість продукції та зробити її доступною.

Віднині ми платимо не за ім’я, а за насолоду, яку дарує нам музика.

Якість:Окрім роздрібних магазинів та гуртової мережі, наша компанія має власні установчі студії та сервіс-центри. Це дозволило вивчити всі компоненти аудіосистеми зсередини. Побачивши майстерність відомих брендів та перейнявши їхній досвід, ми можемо застосувати їх на власному продукті. Усі моделі, що випускаються, проходять тестуванні і, перш ніж запропонувати Вам готовий продукт, ми витрачаємо інколи не тижні, а місяці й роки!

Досвід: Досвід, який є у нас, ми вкладаємо у вироби, які будуть у Вас. Участь у змаганнях, розуміння, що Вам потрібно, знання, який функціонал закладати у продукцію, уміння бачити межу, за якою не можна економити – бо це вплине на звук, відгуки тисяч клієнтів – усе це дозволило нашим товарам бути краще за аналогічні у одному ціновому сегменті.

Асортимент: Разом зі зростанням компанії та нового бренду зростає і наш асортимент. Щомісяця ми випробовуємо десятки зразків з різних заводів, допрацьовуємо, шукаємо краще. Сьогодні у модельному ряді є п’ять видів автопідсилювачів, одна модель твітера, дві – середньочастотника та три моделі сабвуфера. У асортименті аксесоріки пропонуються: акустичний кабель, міжблочники RCA, тримачі й колби запобіжників, захисні елементи аудіосистеми, наконечники та гільзи.

Наша мета – гарний настрій у кожного водія, бо саме автомобіль стає другою домівкою для багатьох з Вас. Ми намагаємось зробити час, коли Ви перебуваєте у другій домівці, якомога комфортнішим та емоційнішим.

З повагою, бренд-менеджер компанії Audiobeat, Братіщев Артем