Гарантія, повернення та обмін товарів AudioBeat

AudioBeat – офіційний представник популярної лінійки підсилювачів та аксесоріки на українському ринку. В нашому розпорядженні колосальний досвід поставок обладнання, тестування, власних розробок та взаємодії з міжнародними колегами. Тому завжди можемо гарантувати високу якість продукції для вимогливих поцінувачів провідних стандартів тиші та комфорту в поїздках. Готові гарантувати не тільки фірмову якість, але і точну відповідність заявленим характеристикам, передпродажну підготовку та уважний сервіс для кожного покупця.

Підтвердженням такої впевненості в якості продукції стає офіційна гарантія на обладнання терміном 12 місяців. Тільки перевірена компонентна база, яка дозволяє забезпечувати стабільність експлуатації без несподіваних і дорогих збоїв в подальшій роботі.

Згідно з положеннями законопроекту «Про захист прав споживачів», у покупця зберігається право повернення обладнання протягом 14 днів з моменту придбання.

Можливість обміну та повернення діє тільки для нової продукції. Тому на товари після підключення або експлуатації подібна норма законодавства не поширюється. У тому числі магазин зберігає за собою право відмовити в прийомі обладнання та повернення грошових коштів у разі виявлення відколів, подряпин, потертостей та інших ознак експлуатації за результатами огляду.

Для повернення обладнання повинні бути дотримані наступні умови:

  • Збережене маркування без пошкодженої упаковки та подряпин;
  • Повинен бути повний комплект обладнання.

Як відбувається повернення та обмін продукції AudioBeat:

  • Зверніться до наших менеджерів за вказаними на сайті контактами, щоб оформити заявку на повернення;
  • Уважно перевірте упаковку;
  • Відправлення здійснюється «Новою поштою» без післяплати. В іншому випадку (якщо буде накладений платіж), менеджери не зможуть забрати посилку;
  • Для отримання даних на відправку необхідно звернутися до наших менеджерів за контактами на сайті;
  • Після відправки слід відправити ТТН менеджерам магазину. Текстові повідомлення не можуть бути отримані, оскільки в своїй роботі використовуємо IP-телефонію;
  • Перевірка обладнання після отримання виконується менеджерами протягом одного робочого дня;
  • Після перевірки обладнання здійснюємо повернення грошей. Комісія утримується за рахунок покупця за тарифами його банку.