Доставка та оплата

Способи доставки

Щоб забезпечити найбільш швидкий та зручний сервіс, ми доставляємо замовлення у будь-яке селище або місто України Новою Поштою, а також даємо можливість самовивозу в Харкові.

Замовлення надсилається у день оформлення, якщо ми отримали його до 15:30. Замовлення на суму більше 3000 грн.*(при условии отправки заказа с одного склада, детали сообщит консультант) надсилається за наш рахунок.

Способи оплати


Важливо!
1.Отримуючи товар на відділенні Нової Пошти, перевірте його цілісність на очах у співробітників. Якщо Ви знайшли дефекти, необхідно скласти акт невідповідності. Тільки в такому випадку ми зможемо швидко й коректно розв’язати проблему. Перед відправленням ми ретельно перевіряємо товар і страхуємо на повну вартість.
  • 1.1 Відправлення SMS з номером ТТН (товарно-транспортної накладної) на телефон покупця здійснюється тільки після передачі замовлення у відділення кур’єрської служби.
  • 1.2 Якщо оплату замовлення Ви здійснили онлайн на сайті, то для отримання товару на пошті Вам необхідно мати документи, що посвідчують особу!

З усіма питаннями та труднощами Вам допоможуть впоратися менеджери інтернет-магазину AudioBeat, контакти яких вказані внизу на сайті!